نوبت دهی دکتر سید محمدجواد هجرتی  متخصص گوش، حلق و بینی(ENT)

دکتر سید محمدجواد هجرتی

متخصص گوش، حلق و بینی(ENT)
شماره نظام پزشکی : 102569
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سید محمدجواد هجرتی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر سید محمدجواد هجرتی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سید محمدجواد هجرتی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سید محمدجواد هجرتی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سید محمدجواد هجرتی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سید محمدجواد هجرتی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سید محمدجواد هجرتی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سید محمدجواد هجرتی چقدر است؟

دربارۀ دکتر سید محمدجواد هجرتی

دکتر سید محمدجواد هجرتی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید محمدجواد هجرتی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 102569 هستند. آدرس مطب دکتر سید محمدجواد هجرتی تهران است. شما میتوانید از دکتر سید محمدجواد هجرتی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید محمدجواد هجرتی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید محمدجواد هجرتی

دکتر سید محمدجواد هجرتی دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. دکتر سید محمدجواد هجرتی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 4 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 4 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید محمدجواد هجرتی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.