درمانکده
دکتر ایرج خسرونیا

دکتر ایرج خسرونیا

تهران
4.6
51 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 17:15

آدرس مطب دکتر ایرج خسرونیا

مطب سیدخندان

سیدخندان - جنب بیمارستان رسالت - ساختمان پزشکان شماره 28 (نوبت رزرو شده، تنها ساعت حضور شما در مطب میباشد. تشکر از صبوری شما بابت زمان انتظار طولانی مطب)

هنوز بیمارهای دکتر ایرج خسرونیا نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ایرج خسرونیا نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ایرج خسرونیا، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ایرج خسرونیا چیست؟

دکتر ایرج خسرونیا متخصص داخلی هستند.

زودترین نوبت دکتر ایرج خسرونیا چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ایرج خسرونیا را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ایرج خسرونیا مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ایرج خسرونیا در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ایرج خسرونیا رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ایرج خسرونیا مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ایرج خسرونیا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ایرج خسرونیا با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر ایرج خسرونیا

دکتر ایرج خسرونیا متخصص داخلی به شماره نظام پزشکی 11396 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 44 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر ایرج خسرونیا: سیدخندان - جنب بیمارستان رسالت - ساختمان پزشکان شماره 28 (نوبت رزرو شده، تنها ساعت حضور شما در مطب میباشد. تشکر از صبوری شما بابت زمان انتظار طولانی مطب)

تجربه دکتر ایرج خسرونیا

دکتر ایرج خسرونیا متخصص داخلی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر ایرج خسرونیا مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر ایرج خسرونیا متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر