نوبت دهی دکتر مریم ابراهیم اژدری  متخصص بیماریهای پوست و مو

دکتر مریم ابراهیم اژدری

متخصص بیماریهای پوست و مو
شماره نظام پزشکی : 105010
تجربه 15سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر مریم ابراهیم اژدری را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر مریم ابراهیم اژدری نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر مریم ابراهیم اژدری چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر مریم ابراهیم اژدری چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر مریم ابراهیم اژدری مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر مریم ابراهیم اژدری رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر مریم ابراهیم اژدری نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر مریم ابراهیم اژدری چقدر است؟

دربارۀ دکتر مریم ابراهیم اژدری

دکتر مریم ابراهیم اژدری متخصص بیماریهای پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مریم ابراهیم اژدری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 15 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 105010 هستند. آدرس مطب دکتر مریم ابراهیم اژدری تهران است. شما میتوانید از دکتر مریم ابراهیم اژدری خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مریم ابراهیم اژدری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02191022040 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مریم ابراهیم اژدری

دکتر مریم ابراهیم اژدری دارای مدرک متخصص پوست و مو و دارای برد تخصصی پوست و مو از دانشگاه تهران هستند. دکتر مریم ابراهیم اژدری در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 19 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 19 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مریم ابراهیم اژدری متخصص بیماریهای پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.