درمانکده
دکتر مریم ابراهیم اژدری

دکتر مریم ابراهیم اژدری

تهران
4.5
19 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ مهر ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر مریم ابراهیم اژدری

مطب جردن

جردن - بالاتر از میرداماد - نبش سرو - پلاک 1 - طبقه 4 - واحد 9

هنوز بیمارهای دکتر مریم ابراهیم اژدری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مریم ابراهیم اژدری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مریم ابراهیم اژدری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مریم ابراهیم اژدری چیست؟

دکتر مریم ابراهیم اژدری متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر مریم ابراهیم اژدری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مریم ابراهیم اژدری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مریم ابراهیم اژدری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مریم ابراهیم اژدری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مریم ابراهیم اژدری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مریم ابراهیم اژدری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مریم ابراهیم اژدری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم ابراهیم اژدری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مریم ابراهیم اژدری

دکتر مریم ابراهیم اژدری متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مریم ابراهیم اژدری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 13 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 105010 هستند. آدرس مطب دکتر مریم ابراهیم اژدری جردن - بالاتر از میرداماد - نبش سرو - پلاک 1 - طبقه 4 - واحد 9 است. شما میتوانید از دکتر مریم ابراهیم اژدری خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مریم ابراهیم اژدری 9 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر مریم ابراهیم اژدری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مریم ابراهیم اژدری

دکتر مریم ابراهیم اژدری دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مریم ابراهیم اژدری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مریم ابراهیم اژدری متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط