درمانکده
دکتر سالار سرداری

دکتر سالار سرداری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سالار سرداری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سالار سرداری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سالار سرداری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سالار سرداری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سالار سرداری چیست؟

دکتر سالار سرداری متخصص کایروپراکتیک هستند.

زودترین نوبت دکتر سالار سرداری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سالار سرداری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سالار سرداری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سالار سرداری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سالار سرداری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سالار سرداری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سالار سرداری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سالار سرداری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر سالار سرداری

دکتر سالار سرداری متخصص کایروپراکتیک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سالار سرداری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی ک 116 هستند. آدرس مطب دکتر سالار سرداری تهران است. شما میتوانید از دکتر سالار سرداری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سالار سرداری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سالار سرداری

دکتر سالار سرداری دارای مدرک متخصص کایروپراکتیک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سالار سرداری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سالار سرداری متخصص کایروپراکتیک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر