درمانکده
دکتر سید محمد علوی نسب

دکتر سید محمد علوی نسب

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سید محمد علوی نسب به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سید محمد علوی نسب نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید محمد علوی نسب نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید محمد علوی نسب، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید محمد علوی نسب چیست؟

دکتر سید محمد علوی نسب متخصص داخلی هستند.

زودترین نوبت دکتر سید محمد علوی نسب چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید محمد علوی نسب را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید محمد علوی نسب مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید محمد علوی نسب در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید محمد علوی نسب رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید محمد علوی نسب مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید محمد علوی نسب چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید محمد علوی نسب با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سید محمد علوی نسب

دکتر سید محمد علوی نسب متخصص داخلی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید محمد علوی نسب یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 39 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 13878 هستند. آدرس مطب دکتر سید محمد علوی نسب تهران است. شما میتوانید از دکتر سید محمد علوی نسب خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید محمد علوی نسب جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید محمد علوی نسب

دکتر سید محمد علوی نسب دارای مدرک متخصص داخلی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید محمد علوی نسب مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید محمد علوی نسب متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر