درمانکده
دکتر سید شاهرخ تقوی

دکتر سید شاهرخ تقوی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سید شاهرخ تقوی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سید شاهرخ تقوی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید شاهرخ تقوی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید شاهرخ تقوی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید شاهرخ تقوی چیست؟

دکتر سید شاهرخ تقوی فلوشیپ بالون آنژیوپلاستی هستند.

زودترین نوبت دکتر سید شاهرخ تقوی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید شاهرخ تقوی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید شاهرخ تقوی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید شاهرخ تقوی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید شاهرخ تقوی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید شاهرخ تقوی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید شاهرخ تقوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید شاهرخ تقوی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سید شاهرخ تقوی

دکتر سید شاهرخ تقوی فلوشیپ بالون آنژیوپلاستی به شماره نظام پزشکی 39921 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 22 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر سید شاهرخ تقوی

دکتر سید شاهرخ تقوی متخصص قلب و عروق است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سید شاهرخ تقوی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سید شاهرخ تقوی فلوشیپ بالون آنژیوپلاستی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر