نوبت دهی دکتر فاطمه جوادیان صراف  فلوشیپ ویتره و رتین و سگمان خلفی

دکتر فاطمه جوادیان صراف

فلوشیپ ویتره و رتین و سگمان خلفی
شماره نظام پزشکی : 28344
تجربه 27سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر فاطمه جوادیان صراف را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر فاطمه جوادیان صراف نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر فاطمه جوادیان صراف چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر فاطمه جوادیان صراف چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر فاطمه جوادیان صراف مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فاطمه جوادیان صراف رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر فاطمه جوادیان صراف نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه جوادیان صراف چقدر است؟

دربارۀ دکتر فاطمه جوادیان صراف

دکتر فاطمه جوادیان صراف فلوشیپ ویتره و رتین و سگمان خلفی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فاطمه جوادیان صراف یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 27 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 28344 هستند. آدرس مطب دکتر فاطمه جوادیان صراف تهران است. شما میتوانید از دکتر فاطمه جوادیان صراف خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فاطمه جوادیان صراف جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فاطمه جوادیان صراف

دکتر فاطمه جوادیان صراف دارای مدرک فلوشیپ ویتره و رتین و سگمان خلفی و متخصص چشم و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد هستند. دکتر فاطمه جوادیان صراف در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 28 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 28 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فاطمه جوادیان صراف فلوشیپ ویتره و رتین و سگمان خلفی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.