درمانکده
دکتر شهناز ابولزاده

دکتر شهناز ابولزاده

تهران
4.7
25 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۷ مهر ساعت 15:00

آدرس مطب دکتر شهناز ابولزاده

مطب خیابان پیروزی

خیابان پیروزی - ایستگاه صد دستگاه - ساختمان شمیم - پلاک 556 - بلوک 3 - واحد 18

هنوز بیمارهای دکتر شهناز ابولزاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شهناز ابولزاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شهناز ابولزاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شهناز ابولزاده چیست؟

دکتر شهناز ابولزاده متخصص جراحی عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر شهناز ابولزاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شهناز ابولزاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شهناز ابولزاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شهناز ابولزاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شهناز ابولزاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شهناز ابولزاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شهناز ابولزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهناز ابولزاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر شهناز ابولزاده

دکتر شهناز ابولزاده متخصص جراحی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شهناز ابولزاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 23 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 54416 هستند. آدرس مطب دکتر شهناز ابولزاده خیابان پیروزی - ایستگاه صد دستگاه - ساختمان شمیم - پلاک 556 - بلوک 3 - واحد 18 است. شما میتوانید از دکتر شهناز ابولزاده خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر شهناز ابولزاده 17 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر شهناز ابولزاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شهناز ابولزاده

دکتر شهناز ابولزاده دارای مدرک متخصص جراحی عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شهناز ابولزاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شهناز ابولزاده متخصص جراحی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر