درمانکده
دکتر پرتو آزادپناه

دکتر پرتو آزادپناه

تهران
4.6
21 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر پرتو آزادپناه به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر پرتو آزادپناه نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر پرتو آزادپناه نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر پرتو آزادپناه، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر پرتو آزادپناه چیست؟

دکتر پرتو آزادپناه متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر پرتو آزادپناه چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر پرتو آزادپناه را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر پرتو آزادپناه مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر پرتو آزادپناه در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر پرتو آزادپناه رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر پرتو آزادپناه مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر پرتو آزادپناه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پرتو آزادپناه با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر پرتو آزادپناه

دکتر پرتو آزادپناه متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر پرتو آزادپناه یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 27 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 36541 هستند. آدرس مطب دکتر پرتو آزادپناه تهران است. شما میتوانید از دکتر پرتو آزادپناه خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر پرتو آزادپناه جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر پرتو آزادپناه

دکتر پرتو آزادپناه دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر پرتو آزادپناه مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر پرتو آزادپناه متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر