درمانکده
دکتر محمدنادر سلجوقی

دکتر محمدنادر سلجوقی

تهران
4.5
2 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمدنادر سلجوقی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمدنادر سلجوقی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدنادر سلجوقی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدنادر سلجوقی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدنادر سلجوقی چیست؟

دکتر محمدنادر سلجوقی متخصص چشم هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدنادر سلجوقی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدنادر سلجوقی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدنادر سلجوقی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدنادر سلجوقی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدنادر سلجوقی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدنادر سلجوقی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدنادر سلجوقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدنادر سلجوقی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محمدنادر سلجوقی

دکتر محمدنادر سلجوقی متخصص چشم به شماره نظام پزشکی 43225 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 28 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر محمدنادر سلجوقی

دکتر محمدنادر سلجوقی متخصص چشم است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر محمدنادر سلجوقی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر محمدنادر سلجوقی متخصص چشم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر