درمانکده
سحر غلامی

سحر غلامی

تهران
5.0
1 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سحر غلامی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سحر غلامی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از سحر غلامی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی سحر غلامی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص سحر غلامی چیست؟

سحر غلامی کارشناس ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت سحر غلامی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت سحر غلامی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از سحر غلامی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین سحر غلامی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از سحر غلامی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به سحر غلامی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت سحر غلامی چقدر است؟

هزینه ویزیت سحر غلامی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره سحر غلامی

سحر غلامی کارشناس ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. سحر غلامی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 7 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 0 هستند. آدرس مطب سحر غلامی تهران است. شما میتوانید از سحر غلامی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین سحر غلامی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه سحر غلامی

سحر غلامی دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناس ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به سحر غلامی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از سحر غلامی کارشناس ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر