نوبت دهی دکتر سید عبدالامیر مرتضوی  متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی)

دکتر سید عبدالامیر مرتضوی

متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی)
شماره نظام پزشکی : 29892
امکان دریافت مشاوره تلفنی ،
تجربه 30سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 16 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
رزرو نوبت مطب
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر سید عبدالامیر مرتضوی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سید عبدالامیر مرتضوی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سید عبدالامیر مرتضوی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سید عبدالامیر مرتضوی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سید عبدالامیر مرتضوی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سید عبدالامیر مرتضوی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سید عبدالامیر مرتضوی چقدر است؟

Item 1 of 15

دربارۀ دکتر سید عبدالامیر مرتضوی

دکتر سید عبدالامیر مرتضوی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید عبدالامیر مرتضوی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 30 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 29892 هستند. آدرس مطب دکتر سید عبدالامیر مرتضوی خیابان شریعتی، روبروی متروی قلهک، کوچه سرافراز، جنب دبیرستان دانش، شماره 4، واحد 10  است. شما میتوانید از دکتر سید عبدالامیر مرتضوی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سید عبدالامیر مرتضوی 16 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر سید عبدالامیر مرتضوی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید عبدالامیر مرتضوی

دکتر سید عبدالامیر مرتضوی دارای مدرک متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند. دکتر سید عبدالامیر مرتضوی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 34 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 31 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید عبدالامیر مرتضوی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.