درمانکده
دکتر سید عبدالامیر مرتضوی

دکتر سید عبدالامیر مرتضوی

تهران
4.9
33 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲ بهمن ساعت 15:00
مشاوره تلفنی

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱ بهمن ساعت 18:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر سید عبدالامیر مرتضوی

مطب خیابان شریعتی

خیابان شریعتی، روبروی متروی قلهک، کوچه سرافراز، جنب دبیرستان دانش، شماره 4، واحد 10 

هنوز بیمارهای دکتر سید عبدالامیر مرتضوی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید عبدالامیر مرتضوی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید عبدالامیر مرتضوی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید عبدالامیر مرتضوی چیست؟

دکتر سید عبدالامیر مرتضوی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر سید عبدالامیر مرتضوی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید عبدالامیر مرتضوی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید عبدالامیر مرتضوی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید عبدالامیر مرتضوی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید عبدالامیر مرتضوی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید عبدالامیر مرتضوی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید عبدالامیر مرتضوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید عبدالامیر مرتضوی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سید عبدالامیر مرتضوی

دکتر سید عبدالامیر مرتضوی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) به شماره نظام پزشکی 29892 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 30 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر سید عبدالامیر مرتضوی: خیابان شریعتی، روبروی متروی قلهک، کوچه سرافراز، جنب دبیرستان دانش، شماره 4، واحد 10 

تجربه دکتر سید عبدالامیر مرتضوی

دکتر سید عبدالامیر مرتضوی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سید عبدالامیر مرتضوی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سید عبدالامیر مرتضوی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر