درمانکده
دکتر یحیی قربانی

دکتر یحیی قربانی

تهران
4.6
32 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر یحیی قربانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر یحیی قربانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر یحیی قربانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر یحیی قربانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر یحیی قربانی چیست؟

دکتر یحیی قربانی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند.

زودترین نوبت دکتر یحیی قربانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر یحیی قربانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر یحیی قربانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر یحیی قربانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر یحیی قربانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر یحیی قربانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر یحیی قربانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر یحیی قربانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر یحیی قربانی

دکتر یحیی قربانی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر یحیی قربانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 26 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 21893 هستند. آدرس مطب دکتر یحیی قربانی تهران است. شما میتوانید از دکتر یحیی قربانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر یحیی قربانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر یحیی قربانی

دکتر یحیی قربانی دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر یحیی قربانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر یحیی قربانی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر