درمانکده
دکتر محسن رحمتی کامل

دکتر محسن رحمتی کامل

تهران
5.0
2 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محسن رحمتی کامل به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محسن رحمتی کامل نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محسن رحمتی کامل نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محسن رحمتی کامل، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محسن رحمتی کامل چیست؟

دکتر محسن رحمتی کامل فوق تخصص قرنیه هستند.

زودترین نوبت دکتر محسن رحمتی کامل چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محسن رحمتی کامل را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محسن رحمتی کامل مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محسن رحمتی کامل در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محسن رحمتی کامل رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محسن رحمتی کامل مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محسن رحمتی کامل چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محسن رحمتی کامل با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محسن رحمتی کامل

دکتر محسن رحمتی کامل فوق تخصص قرنیه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محسن رحمتی کامل یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 21 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 56979 هستند. آدرس مطب دکتر محسن رحمتی کامل تهران است. شما میتوانید از دکتر محسن رحمتی کامل خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محسن رحمتی کامل جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محسن رحمتی کامل

دکتر محسن رحمتی کامل دارای مدرک فوق تخصص قرنیه و متخصص چشم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محسن رحمتی کامل مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محسن رحمتی کامل فوق تخصص قرنیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر