درمانکده
دکتر آرزو معماری پور

دکتر آرزو معماری پور

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر آرزو معماری پور به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر آرزو معماری پور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر آرزو معماری پور نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر آرزو معماری پور، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر آرزو معماری پور چیست؟

دکتر آرزو معماری پور دکترا روانشناسی هستند.

زودترین نوبت دکتر آرزو معماری پور چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر آرزو معماری پور را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر آرزو معماری پور مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر آرزو معماری پور در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر آرزو معماری پور رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر آرزو معماری پور مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر آرزو معماری پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آرزو معماری پور با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر آرزو معماری پور

دکتر آرزو معماری پور دکترا روانشناسی به شماره نظام پزشکی 000 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 11 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر آرزو معماری پور

دکتر آرزو معماری پور کارشناس روانشناسی و کارشناس ارشد روانشناسی و دکترا روانشناسی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر آرزو معماری پور مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر آرزو معماری پور دکترا روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر