نوبت دهی دکتر مریم حسام الدین بوکانی  کارشناس ارشد روانشناسی

مریم حسام الدین بوکانی

کارشناس ارشد روانشناسی
شماره نظام روانشناسی : 0
تجربه 4سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر مریم حسام الدین بوکانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر مریم حسام الدین بوکانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر مریم حسام الدین بوکانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر مریم حسام الدین بوکانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر مریم حسام الدین بوکانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر مریم حسام الدین بوکانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر مریم حسام الدین بوکانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر مریم حسام الدین بوکانی چقدر است؟

دربارۀ مریم حسام الدین بوکانی

مریم حسام الدین بوکانی کارشناس ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. مریم حسام الدین بوکانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 4 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 0 هستند. آدرس مطب مریم حسام الدین بوکانی تهران است. شما میتوانید از مریم حسام الدین بوکانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین مریم حسام الدین بوکانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه مریم حسام الدین بوکانی

مریم حسام الدین بوکانی دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناس ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به مریم حسام الدین بوکانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از مریم حسام الدین بوکانی کارشناس ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.