درمانکده
نیکو محمدی

نیکو محمدی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر نیکو محمدی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر نیکو محمدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از نیکو محمدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی نیکو محمدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص نیکو محمدی چیست؟

نیکو محمدی کارشناس ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت نیکو محمدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت نیکو محمدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از نیکو محمدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین نیکو محمدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از نیکو محمدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به نیکو محمدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت نیکو محمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت نیکو محمدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره نیکو محمدی

نیکو محمدی کارشناس ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. نیکو محمدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 6 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 0 هستند. آدرس مطب نیکو محمدی تهران است. شما میتوانید از نیکو محمدی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین نیکو محمدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه نیکو محمدی

نیکو محمدی دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناس ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به نیکو محمدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از نیکو محمدی کارشناس ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر