درمانکده
دکتر عبدالحسین سوداگر

دکتر عبدالحسین سوداگر

تهران
3.0
1 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر عبدالحسین سوداگر به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر عبدالحسین سوداگر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عبدالحسین سوداگر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عبدالحسین سوداگر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عبدالحسین سوداگر چیست؟

دکتر عبدالحسین سوداگر فلوشیپ اینترونشنال الکتروفیزیولوژی و پیس میکر هستند.

زودترین نوبت دکتر عبدالحسین سوداگر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عبدالحسین سوداگر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عبدالحسین سوداگر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عبدالحسین سوداگر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عبدالحسین سوداگر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عبدالحسین سوداگر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عبدالحسین سوداگر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عبدالحسین سوداگر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر عبدالحسین سوداگر

دکتر عبدالحسین سوداگر فلوشیپ اینترونشنال الکتروفیزیولوژی و پیس میکر از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عبدالحسین سوداگر یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 14 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 28755 هستند. آدرس مطب دکتر عبدالحسین سوداگر تهران است. شما میتوانید از دکتر عبدالحسین سوداگر خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر عبدالحسین سوداگر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عبدالحسین سوداگر

دکتر عبدالحسین سوداگر دارای مدرک فلوشیپ اینترونشنال الکتروفیزیولوژی و پیس میکر و متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عبدالحسین سوداگر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عبدالحسین سوداگر فلوشیپ اینترونشنال الکتروفیزیولوژی و پیس میکر به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر