درمانکده
دکتر مهرداد آریا

دکتر مهرداد آریا

تهران
4.8
47 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

132,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۰ مهر ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر مهرداد آریا

مطب سعادت آباد

سعادت آباد - میدان کاج - خیابان 11 شرقی (مقدس) - پلاک3 - واحد105

هنوز بیمارهای دکتر مهرداد آریا نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهرداد آریا نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهرداد آریا، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهرداد آریا چیست؟

دکتر مهرداد آریا فلوشیپ تعویض مفاصل و آرتروسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر مهرداد آریا چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهرداد آریا را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهرداد آریا مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهرداد آریا در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهرداد آریا رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهرداد آریا مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهرداد آریا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهرداد آریا با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مهرداد آریا

دکتر مهرداد آریا فلوشیپ تعویض مفاصل و آرتروسکوپی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهرداد آریا یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 34452 هستند. آدرس مطب دکتر مهرداد آریا سعادت آباد - میدان کاج - خیابان 11 شرقی (مقدس) - پلاک3 - واحد105 است. شما میتوانید از دکتر مهرداد آریا خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مهرداد آریا 10 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر مهرداد آریا جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهرداد آریا

دکتر مهرداد آریا دارای مدرک متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهرداد آریا مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهرداد آریا فلوشیپ تعویض مفاصل و آرتروسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر