درمانکده
دکتر حمید حصاری کیا

دکتر حمید حصاری کیا

تهران
4.8
128 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

180,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۷ دی ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر حمید حصاری کیا

مطب تهران

تهران - خیابان شریعتی - خیابان یخچال - خیابان کی نژاد - نبش کوچه قریب - ساختمان پزشکان دکتر قریب - طبقه 4

هنوز بیمارهای دکتر حمید حصاری کیا نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حمید حصاری کیا نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حمید حصاری کیا، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حمید حصاری کیا چیست؟

دکتر حمید حصاری کیا فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر حمید حصاری کیا چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حمید حصاری کیا را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حمید حصاری کیا مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حمید حصاری کیا در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حمید حصاری کیا رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حمید حصاری کیا مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حمید حصاری کیا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمید حصاری کیا با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر حمید حصاری کیا

دکتر حمید حصاری کیا فلوشیپ جراحی ستون فقرات به شماره نظام پزشکی 79914 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 16 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر حمید حصاری کیا: تهران - خیابان شریعتی - خیابان یخچال - خیابان کی نژاد - نبش کوچه قریب - ساختمان پزشکان دکتر قریب - طبقه 4

تجربه دکتر حمید حصاری کیا

دکتر حمید حصاری کیا فلوشیپ جراحی ستون فقرات و متخصص ارتوپدی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر حمید حصاری کیا مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر حمید حصاری کیا فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر