نوبت دهی دکتر سیده فرناز محمدنژاد  متخصص داخلی

دکتر سیده فرناز محمدنژاد

متخصص داخلی
شماره نظام پزشکی : 130797
تجربه 5سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سیده فرناز محمدنژاد را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر سیده فرناز محمدنژاد نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سیده فرناز محمدنژاد چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سیده فرناز محمدنژاد چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سیده فرناز محمدنژاد مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سیده فرناز محمدنژاد رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سیده فرناز محمدنژاد نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سیده فرناز محمدنژاد چقدر است؟

دربارۀ دکتر سیده فرناز محمدنژاد

دکتر سیده فرناز محمدنژاد متخصص داخلی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیده فرناز محمدنژاد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 5 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 130797 هستند. آدرس مطب دکتر سیده فرناز محمدنژاد تهران است. شما میتوانید از دکتر سیده فرناز محمدنژاد خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیده فرناز محمدنژاد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیده فرناز محمدنژاد

دکتر سیده فرناز محمدنژاد دارای مدرک متخصص داخلی هستند. دکتر سیده فرناز محمدنژاد در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 6 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 6 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیده فرناز محمدنژاد متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.