درمانکده
دکتر سید راشد مهدوی

دکتر سید راشد مهدوی

تهران
4.1
22 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

135,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر سید راشد مهدوی

مطب تهران

تهران - سعادت آباد - سرو غربی - بین سرو و کتاب - پلاک 128 - طبقه 6 (آندوسکوپی روزهای دوشنبه و چهارشنبه)

هنوز بیمارهای دکتر سید راشد مهدوی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید راشد مهدوی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید راشد مهدوی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید راشد مهدوی چیست؟

دکتر سید راشد مهدوی متخصص داخلی هستند.

زودترین نوبت دکتر سید راشد مهدوی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید راشد مهدوی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید راشد مهدوی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید راشد مهدوی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید راشد مهدوی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید راشد مهدوی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید راشد مهدوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید راشد مهدوی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سید راشد مهدوی

دکتر سید راشد مهدوی متخصص داخلی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید راشد مهدوی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 9 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 101467 هستند. آدرس مطب دکتر سید راشد مهدوی تهران - سعادت آباد - سرو غربی - بین سرو و کتاب - پلاک 128 - طبقه 6 (آندوسکوپی روزهای دوشنبه و چهارشنبه) است. شما میتوانید از دکتر سید راشد مهدوی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سید راشد مهدوی 4 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر سید راشد مهدوی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید راشد مهدوی

دکتر سید راشد مهدوی دارای مدرک متخصص داخلی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید راشد مهدوی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید راشد مهدوی متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر