درمانکده
دکتر براتعلی محمدپناهی

دکتر براتعلی محمدپناهی

تهران
5.0
1 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر براتعلی محمدپناهی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر براتعلی محمدپناهی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر براتعلی محمدپناهی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر براتعلی محمدپناهی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر براتعلی محمدپناهی چیست؟

دکتر براتعلی محمدپناهی متخصص چشم هستند.

زودترین نوبت دکتر براتعلی محمدپناهی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر براتعلی محمدپناهی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر براتعلی محمدپناهی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر براتعلی محمدپناهی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر براتعلی محمدپناهی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر براتعلی محمدپناهی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر براتعلی محمدپناهی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر براتعلی محمدپناهی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر براتعلی محمدپناهی

دکتر براتعلی محمدپناهی متخصص چشم از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر براتعلی محمدپناهی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 23 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 61050 هستند. آدرس مطب دکتر براتعلی محمدپناهی تهران است. شما میتوانید از دکتر براتعلی محمدپناهی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر براتعلی محمدپناهی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر براتعلی محمدپناهی

دکتر براتعلی محمدپناهی دارای مدرک متخصص چشم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر براتعلی محمدپناهی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر براتعلی محمدپناهی متخصص چشم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر