درمانکده
دکتر شهاب کمالی اردکانی

دکتر شهاب کمالی اردکانی

تهران
4.9
36 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲۲ آذر ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر شهاب کمالی اردکانی

مطب خیابان شمشیری

خیابان شمشیری، نبش خیابان دانشگاه هوایی شمالی، روبروی دانشگاه شهید ستاری، ساختمان افرا، طبقه 3، واحد 19

هنوز بیمارهای دکتر شهاب کمالی اردکانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر

گالری تصاویر مطب آقای دکتر شهاب کمالی اردکانی

gallery-379
gallery-380
gallery-381
gallery-382
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شهاب کمالی اردکانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شهاب کمالی اردکانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شهاب کمالی اردکانی چیست؟

دکتر شهاب کمالی اردکانی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند.

زودترین نوبت دکتر شهاب کمالی اردکانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شهاب کمالی اردکانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شهاب کمالی اردکانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شهاب کمالی اردکانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شهاب کمالی اردکانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شهاب کمالی اردکانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شهاب کمالی اردکانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهاب کمالی اردکانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر شهاب کمالی اردکانی

دکتر شهاب کمالی اردکانی متخصص جراحی مغز و اعصاب به شماره نظام پزشکی 118554 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 9 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر شهاب کمالی اردکانی: خیابان شمشیری، نبش خیابان دانشگاه هوایی شمالی، روبروی دانشگاه شهید ستاری، ساختمان افرا، طبقه 3، واحد 19

تجربه دکتر شهاب کمالی اردکانی

دکتر شهاب کمالی اردکانی متخصص جراحی مغز و اعصاب است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر شهاب کمالی اردکانی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر شهاب کمالی اردکانی متخصص جراحی مغز و اعصاب به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط