درمانکده
دکتر هایده خلیلی آذر

دکتر هایده خلیلی آذر

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر هایده خلیلی آذر به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر هایده خلیلی آذر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر هایده خلیلی آذر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر هایده خلیلی آذر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر هایده خلیلی آذر چیست؟

دکتر هایده خلیلی آذر فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر هایده خلیلی آذر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر هایده خلیلی آذر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر هایده خلیلی آذر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر هایده خلیلی آذر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر هایده خلیلی آذر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر هایده خلیلی آذر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر هایده خلیلی آذر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هایده خلیلی آذر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر هایده خلیلی آذر

دکتر هایده خلیلی آذر فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر هایده خلیلی آذر یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 5107 هستند. آدرس مطب دکتر هایده خلیلی آذر تهران است. شما میتوانید از دکتر هایده خلیلی آذر خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر هایده خلیلی آذر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر هایده خلیلی آذر

دکتر هایده خلیلی آذر دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر هایده خلیلی آذر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر هایده خلیلی آذر فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر