درمانکده
دکتر شبنم محمدزاده

دکتر شبنم محمدزاده

تهران
5.0
1 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر شبنم محمدزاده به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر شبنم محمدزاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شبنم محمدزاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شبنم محمدزاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شبنم محمدزاده چیست؟

دکتر شبنم محمدزاده فوق تخصص جراحی بیماری های مادرزادی قلب هستند.

زودترین نوبت دکتر شبنم محمدزاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شبنم محمدزاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شبنم محمدزاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شبنم محمدزاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شبنم محمدزاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شبنم محمدزاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شبنم محمدزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شبنم محمدزاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر شبنم محمدزاده

دکتر شبنم محمدزاده فوق تخصص جراحی بیماری های مادرزادی قلب از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شبنم محمدزاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 15 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 86783 هستند. آدرس مطب دکتر شبنم محمدزاده تهران است. شما میتوانید از دکتر شبنم محمدزاده خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شبنم محمدزاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شبنم محمدزاده

دکتر شبنم محمدزاده دارای مدرک فوق تخصص جراحی بیماری های مادرزادی قلب و متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شبنم محمدزاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شبنم محمدزاده فوق تخصص جراحی بیماری های مادرزادی قلب به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر