نوبت دهی دکتر منیره دریغ گفتار خمسه  متخصص داخلی

دکتر منیره دریغ گفتار خمسه

متخصص داخلی
شماره نظام پزشکی : 19230
تجربه 39سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر منیره دریغ گفتار خمسه را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر منیره دریغ گفتار خمسه نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر منیره دریغ گفتار خمسه چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر منیره دریغ گفتار خمسه چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر منیره دریغ گفتار خمسه مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر منیره دریغ گفتار خمسه رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر منیره دریغ گفتار خمسه نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر منیره دریغ گفتار خمسه چقدر است؟

دربارۀ دکتر منیره دریغ گفتار خمسه

دکتر منیره دریغ گفتار خمسه متخصص داخلی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر منیره دریغ گفتار خمسه یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 39 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 19230 هستند. آدرس مطب دکتر منیره دریغ گفتار خمسه تهران است. شما میتوانید از دکتر منیره دریغ گفتار خمسه خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر منیره دریغ گفتار خمسه جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر منیره دریغ گفتار خمسه

دکتر منیره دریغ گفتار خمسه دارای مدرک متخصص داخلی هستند. دکتر منیره دریغ گفتار خمسه در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 21 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 20 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر منیره دریغ گفتار خمسه متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.