درمانکده
دکتر منیره دریغ گفتار خمسه

دکتر منیره دریغ گفتار خمسه

تهران
4.7
21 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر منیره دریغ گفتار خمسه به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر منیره دریغ گفتار خمسه نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر منیره دریغ گفتار خمسه نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر منیره دریغ گفتار خمسه، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر منیره دریغ گفتار خمسه چیست؟

دکتر منیره دریغ گفتار خمسه متخصص داخلی هستند.

زودترین نوبت دکتر منیره دریغ گفتار خمسه چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر منیره دریغ گفتار خمسه را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر منیره دریغ گفتار خمسه مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر منیره دریغ گفتار خمسه در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر منیره دریغ گفتار خمسه رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر منیره دریغ گفتار خمسه مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر منیره دریغ گفتار خمسه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر منیره دریغ گفتار خمسه با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر منیره دریغ گفتار خمسه

دکتر منیره دریغ گفتار خمسه متخصص داخلی به شماره نظام پزشکی 19230 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 39 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر منیره دریغ گفتار خمسه

دکتر منیره دریغ گفتار خمسه متخصص داخلی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر منیره دریغ گفتار خمسه مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر منیره دریغ گفتار خمسه متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر