درمانکده
شیرین علائی فر

شیرین علائی فر

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر شیرین علائی فر به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر شیرین علائی فر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از شیرین علائی فر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی شیرین علائی فر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص شیرین علائی فر چیست؟

شیرین علائی فر کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی هستند.

زودترین نوبت شیرین علائی فر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت شیرین علائی فر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از شیرین علائی فر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین شیرین علائی فر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از شیرین علائی فر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به شیرین علائی فر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت شیرین علائی فر چقدر است؟

هزینه ویزیت شیرین علائی فر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره شیرین علائی فر

شیرین علائی فر کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از پزشکان درمانکده‌اند. شیرین علائی فر یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 5082 هستند. آدرس مطب شیرین علائی فر تهران است. شما میتوانید از شیرین علائی فر خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین شیرین علائی فر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه شیرین علائی فر

شیرین علائی فر دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به شیرین علائی فر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از شیرین علائی فر کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر