نوبت دهی دکتر سید مرتضی کیا موسوی  فلوشیپ جراحی سرطان

دکتر سید مرتضی کیا موسوی

فلوشیپ جراحی سرطان
شماره نظام پزشکی : 34321
تجربه 22سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سید مرتضی کیا موسوی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر سید مرتضی کیا موسوی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سید مرتضی کیا موسوی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سید مرتضی کیا موسوی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سید مرتضی کیا موسوی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سید مرتضی کیا موسوی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سید مرتضی کیا موسوی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سید مرتضی کیا موسوی چقدر است؟

دربارۀ دکتر سید مرتضی کیا موسوی

دکتر سید مرتضی کیا موسوی فلوشیپ جراحی سرطان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید مرتضی کیا موسوی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 22 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 34321 هستند. آدرس مطب دکتر سید مرتضی کیا موسوی تهران است. شما میتوانید از دکتر سید مرتضی کیا موسوی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید مرتضی کیا موسوی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید مرتضی کیا موسوی

دکتر سید مرتضی کیا موسوی دارای مدرک متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی سرطان و دارای برد تخصصی جراحی عمومی هستند. دکتر سید مرتضی کیا موسوی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 10 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 10 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید مرتضی کیا موسوی فلوشیپ جراحی سرطان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.