نوبت دهی دکتر یکتا محمدی ایروانی  متخصص داخلی

دکتر یکتا محمدی ایروانی

متخصص داخلی
شماره نظام پزشکی : 57521
تجربه 22سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر یکتا محمدی ایروانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر یکتا محمدی ایروانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر یکتا محمدی ایروانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر یکتا محمدی ایروانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر یکتا محمدی ایروانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر یکتا محمدی ایروانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر یکتا محمدی ایروانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر یکتا محمدی ایروانی چقدر است؟

دربارۀ دکتر یکتا محمدی ایروانی

دکتر یکتا محمدی ایروانی متخصص داخلی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر یکتا محمدی ایروانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 22 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 57521 هستند. آدرس مطب دکتر یکتا محمدی ایروانی تهران است. شما میتوانید از دکتر یکتا محمدی ایروانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر یکتا محمدی ایروانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر یکتا محمدی ایروانی

دکتر یکتا محمدی ایروانی دارای مدرک متخصص داخلی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر یکتا محمدی ایروانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر یکتا محمدی ایروانی متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.