نوبت دهی دکتر فاطمه مصطفی تهرانی  متخصص داخلی

دکتر فاطمه مصطفی تهرانی

متخصص داخلی
شماره نظام پزشکی : 36635
تجربه 16سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر فاطمه مصطفی تهرانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر فاطمه مصطفی تهرانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر فاطمه مصطفی تهرانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر فاطمه مصطفی تهرانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر فاطمه مصطفی تهرانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فاطمه مصطفی تهرانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر فاطمه مصطفی تهرانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه مصطفی تهرانی چقدر است؟

دربارۀ دکتر فاطمه مصطفی تهرانی

دکتر فاطمه مصطفی تهرانی متخصص داخلی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فاطمه مصطفی تهرانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 16 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 36635 هستند. آدرس مطب دکتر فاطمه مصطفی تهرانی تهران است. شما میتوانید از دکتر فاطمه مصطفی تهرانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فاطمه مصطفی تهرانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فاطمه مصطفی تهرانی

دکتر فاطمه مصطفی تهرانی دارای مدرک متخصص داخلی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فاطمه مصطفی تهرانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فاطمه مصطفی تهرانی متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.