درمانکده
دکتر میثم رضا بقراطی

دکتر میثم رضا بقراطی

تهران
5.0
1 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

80,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

90,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر میثم رضا بقراطی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر میثم رضا بقراطی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر میثم رضا بقراطی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر میثم رضا بقراطی چیست؟

دکتر میثم رضا بقراطی فوق تخصص نوزادان هستند.

زودترین نوبت دکتر میثم رضا بقراطی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر میثم رضا بقراطی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر میثم رضا بقراطی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر میثم رضا بقراطی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر میثم رضا بقراطی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر میثم رضا بقراطی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر میثم رضا بقراطی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر میثم رضا بقراطی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر میثم رضا بقراطی

دکتر میثم رضا بقراطی فوق تخصص نوزادان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر میثم رضا بقراطی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 112516 هستند. آدرس مطب دکتر میثم رضا بقراطی تهران است. شما میتوانید از دکتر میثم رضا بقراطی خدمات مشاوره متنی ، مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر میثم رضا بقراطی 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر میثم رضا بقراطی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر میثم رضا بقراطی

دکتر میثم رضا بقراطی دارای مدرک فوق تخصص نوزادان و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر میثم رضا بقراطی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر میثم رضا بقراطی فوق تخصص نوزادان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر