درمانکده
دکتر مروارید دادرس

دکتر مروارید دادرس

تهران
4.2
9 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲۱ آذر ساعت 14:00

آدرس مطب دکتر مروارید دادرس

مطب سعادت آباد

سعادت آباد - سرو غربی - بین چهارراه سرو و میدان کتاب - روبروی بانک صادرات - پلاک 121 - طبقه دوم

هنوز بیمارهای دکتر مروارید دادرس نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مروارید دادرس نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مروارید دادرس، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مروارید دادرس چیست؟

دکتر مروارید دادرس فلوشیپ اکوکاردیوگرافی هستند.

زودترین نوبت دکتر مروارید دادرس چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مروارید دادرس را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مروارید دادرس مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مروارید دادرس در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مروارید دادرس رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مروارید دادرس مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مروارید دادرس چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مروارید دادرس با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مروارید دادرس

دکتر مروارید دادرس فلوشیپ اکوکاردیوگرافی به شماره نظام پزشکی 121145 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر مروارید دادرس: سعادت آباد - سرو غربی - بین چهارراه سرو و میدان کتاب - روبروی بانک صادرات - پلاک 121 - طبقه دوم

تجربه دکتر مروارید دادرس

دکتر مروارید دادرس فلوشیپ اکوکاردیوگرافی و متخصص قلب و عروق است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مروارید دادرس مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مروارید دادرس فلوشیپ اکوکاردیوگرافی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر