نوبت دهی دکتر سیدمحمدمهدی شکوهیان  متخصص جراحی عمومی

دکتر سیدمحمدمهدی شکوهیان

متخصص جراحی عمومی
شماره نظام پزشکی : 142376
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 3سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 13 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر سیدمحمدمهدی شکوهیان نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سیدمحمدمهدی شکوهیان چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سیدمحمدمهدی شکوهیان چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سیدمحمدمهدی شکوهیان مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سیدمحمدمهدی شکوهیان رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سیدمحمدمهدی شکوهیان نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سیدمحمدمهدی شکوهیان چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر سیدمحمدمهدی شکوهیان

دکتر سیدمحمدمهدی شکوهیان متخصص جراحی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدمحمدمهدی شکوهیان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 3 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 142376 هستند. آدرس مطب دکتر سیدمحمدمهدی شکوهیان تهران است. شما میتوانید از دکتر سیدمحمدمهدی شکوهیان خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سیدمحمدمهدی شکوهیان 13 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر سیدمحمدمهدی شکوهیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدمحمدمهدی شکوهیان

دکتر سیدمحمدمهدی شکوهیان دارای مدرک متخصص جراحی عمومی هستند. دکتر سیدمحمدمهدی شکوهیان در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 15 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 15 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدمحمدمهدی شکوهیان متخصص جراحی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.