درمانکده
فرخنده اسفندانی

فرخنده اسفندانی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فرخنده اسفندانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فرخنده اسفندانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از فرخنده اسفندانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی فرخنده اسفندانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص فرخنده اسفندانی چیست؟

فرخنده اسفندانی کارشناس ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت فرخنده اسفندانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت فرخنده اسفندانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از فرخنده اسفندانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین فرخنده اسفندانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از فرخنده اسفندانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به فرخنده اسفندانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت فرخنده اسفندانی چقدر است؟

هزینه ویزیت فرخنده اسفندانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره فرخنده اسفندانی

فرخنده اسفندانی کارشناس ارشد روانشناسی به شماره نظام روانشناسی null یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 7 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه فرخنده اسفندانی

فرخنده اسفندانی کارشناس ارشد روانشناسی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به فرخنده اسفندانی مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از فرخنده اسفندانی کارشناس ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر