نوبت دهی دکتر حمیده اسماعیل نژاد  متخصص کودکان

دکتر حمیده اسماعیل نژاد

متخصص کودکان
شماره نظام پزشکی : 163252
تجربه 3سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر حمیده اسماعیل نژاد را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر حمیده اسماعیل نژاد نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر حمیده اسماعیل نژاد چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر حمیده اسماعیل نژاد چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر حمیده اسماعیل نژاد مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر حمیده اسماعیل نژاد رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر حمیده اسماعیل نژاد نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر حمیده اسماعیل نژاد چقدر است؟

دربارۀ دکتر حمیده اسماعیل نژاد

دکتر حمیده اسماعیل نژاد متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حمیده اسماعیل نژاد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 3 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 163252 هستند. آدرس مطب دکتر حمیده اسماعیل نژاد تهران است. شما میتوانید از دکتر حمیده اسماعیل نژاد خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حمیده اسماعیل نژاد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حمیده اسماعیل نژاد

دکتر حمیده اسماعیل نژاد دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حمیده اسماعیل نژاد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حمیده اسماعیل نژاد متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.