نوبت دهی دکتر پریسا رحمانی اهرنجانی  فوق تخصص گوارش کودکان

دکتر پریسا رحمانی اهرنجانی

فوق تخصص گوارش کودکان
شماره نظام پزشکی : 105868
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر پریسا رحمانی اهرنجانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر پریسا رحمانی اهرنجانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر پریسا رحمانی اهرنجانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر پریسا رحمانی اهرنجانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر پریسا رحمانی اهرنجانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر پریسا رحمانی اهرنجانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر پریسا رحمانی اهرنجانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر پریسا رحمانی اهرنجانی چقدر است؟

دربارۀ دکتر پریسا رحمانی اهرنجانی

دکتر پریسا رحمانی اهرنجانی فوق تخصص گوارش کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر پریسا رحمانی اهرنجانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 105868 هستند. آدرس مطب دکتر پریسا رحمانی اهرنجانی تهران است. شما میتوانید از دکتر پریسا رحمانی اهرنجانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر پریسا رحمانی اهرنجانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر پریسا رحمانی اهرنجانی

دکتر پریسا رحمانی اهرنجانی دارای مدرک فوق تخصص گوارش کودکان و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر پریسا رحمانی اهرنجانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر پریسا رحمانی اهرنجانی فوق تخصص گوارش کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.