درمانکده
دکتر حسین ابوذری

دکتر حسین ابوذری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر حسین ابوذری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر حسین ابوذری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حسین ابوذری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حسین ابوذری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حسین ابوذری چیست؟

دکتر حسین ابوذری دکترای روانشناسی هستند.

زودترین نوبت دکتر حسین ابوذری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حسین ابوذری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حسین ابوذری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حسین ابوذری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حسین ابوذری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حسین ابوذری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حسین ابوذری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین ابوذری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر حسین ابوذری

دکتر حسین ابوذری دکترای روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حسین ابوذری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر حسین ابوذری تهران است. شما میتوانید از دکتر حسین ابوذری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حسین ابوذری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حسین ابوذری

دکتر حسین ابوذری دارای مدرک دکترای روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حسین ابوذری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حسین ابوذری دکترای روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر