درمانکده
دکتر محمدرضا حقایق

دکتر محمدرضا حقایق

اصفهان
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00
مشاوره متنی

400,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

400,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۶ مهر ساعت 08:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر محمدرضا حقایق

مطب اصفهان

اصفهان - خیابان شریعتی - روبروی درب درمانگاه بیمارستان - بن بست نوید

هنوز بیمارهای دکتر محمدرضا حقایق نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدرضا حقایق نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدرضا حقایق، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدرضا حقایق چیست؟

دکتر محمدرضا حقایق متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدرضا حقایق چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدرضا حقایق را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدرضا حقایق مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدرضا حقایق در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدرضا حقایق رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدرضا حقایق مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا حقایق چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا حقایق با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمدرضا حقایق

دکتر محمدرضا حقایق متخصص بیماری های عفونی و تب دار از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدرضا حقایق یکی از پزشکان اصفهان با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 31669 هستند. آدرس مطب دکتر محمدرضا حقایق اصفهان - خیابان شریعتی - روبروی درب درمانگاه بیمارستان - بن بست نوید است. شما میتوانید از دکتر محمدرضا حقایق خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محمدرضا حقایق 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر محمدرضا حقایق جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدرضا حقایق

دکتر محمدرضا حقایق دارای مدرک متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدرضا حقایق مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدرضا حقایق متخصص بیماری های عفونی و تب دار به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر