درمانکده
دکتر سیدمحسن سیدصالحی

دکتر سیدمحسن سیدصالحی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیدمحسن سیدصالحی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیدمحسن سیدصالحی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیدمحسن سیدصالحی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیدمحسن سیدصالحی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیدمحسن سیدصالحی چیست؟

دکتر سیدمحسن سیدصالحی فلوشیپ تعویض مفاصل و آرتروسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر سیدمحسن سیدصالحی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیدمحسن سیدصالحی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیدمحسن سیدصالحی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیدمحسن سیدصالحی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیدمحسن سیدصالحی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیدمحسن سیدصالحی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیدمحسن سیدصالحی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدمحسن سیدصالحی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر سیدمحسن سیدصالحی

دکتر سیدمحسن سیدصالحی فلوشیپ تعویض مفاصل و آرتروسکوپی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدمحسن سیدصالحی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 16 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 65848 هستند. آدرس مطب دکتر سیدمحسن سیدصالحی تهران است. شما میتوانید از دکتر سیدمحسن سیدصالحی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیدمحسن سیدصالحی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدمحسن سیدصالحی

دکتر سیدمحسن سیدصالحی دارای مدرک فلوشیپ تعویض مفاصل و آرتروسکوپی و متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیدمحسن سیدصالحی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدمحسن سیدصالحی فلوشیپ تعویض مفاصل و آرتروسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر