درمانکده
الهه سلطانی

الهه سلطانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر الهه سلطانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر الهه سلطانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از الهه سلطانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی الهه سلطانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص الهه سلطانی چیست؟

الهه سلطانی کارشناسی ارشد فیزیوتراپی هستند.

زودترین نوبت الهه سلطانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت الهه سلطانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از الهه سلطانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین الهه سلطانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از الهه سلطانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به الهه سلطانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت الهه سلطانی چقدر است؟

هزینه ویزیت الهه سلطانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره الهه سلطانی

الهه سلطانی کارشناسی ارشد فیزیوتراپی از پزشکان درمانکده‌اند. الهه سلطانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی ف - 2654 هستند. آدرس مطب الهه سلطانی تهران است. شما میتوانید از الهه سلطانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین الهه سلطانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه الهه سلطانی

الهه سلطانی دارای مدرک کارشناس فیزیوتراپی و کارشناسی ارشد فیزیوتراپی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به الهه سلطانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از الهه سلطانی کارشناسی ارشد فیزیوتراپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر