درمانکده
لیلا مرآتیان

لیلا مرآتیان

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر لیلا مرآتیان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر لیلا مرآتیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از لیلا مرآتیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی لیلا مرآتیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص لیلا مرآتیان چیست؟

لیلا مرآتیان کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت لیلا مرآتیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت لیلا مرآتیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از لیلا مرآتیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین لیلا مرآتیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از لیلا مرآتیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به لیلا مرآتیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت لیلا مرآتیان چقدر است؟

هزینه ویزیت لیلا مرآتیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره لیلا مرآتیان

لیلا مرآتیان کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. لیلا مرآتیان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی __ هستند. آدرس مطب لیلا مرآتیان تهران است. شما میتوانید از لیلا مرآتیان خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین لیلا مرآتیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه لیلا مرآتیان

لیلا مرآتیان دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به لیلا مرآتیان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از لیلا مرآتیان کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر