نوبت دهی دکتر عبدالمحمد خورسندی فرد  عمومی عمومی

دکتر عبدالمحمد خورسندی فرد

عمومی عمومی
شماره نظام پزشکی : 22019
تجربه 37سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر عبدالمحمد خورسندی فرد را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر عبدالمحمد خورسندی فرد نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر عبدالمحمد خورسندی فرد چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر عبدالمحمد خورسندی فرد چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر عبدالمحمد خورسندی فرد مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر عبدالمحمد خورسندی فرد رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر عبدالمحمد خورسندی فرد نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر عبدالمحمد خورسندی فرد چقدر است؟

دربارۀ دکتر عبدالمحمد خورسندی فرد

دکتر عبدالمحمد خورسندی فرد عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عبدالمحمد خورسندی فرد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 37 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 22019 هستند. آدرس مطب دکتر عبدالمحمد خورسندی فرد تهران است. شما میتوانید از دکتر عبدالمحمد خورسندی فرد خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر عبدالمحمد خورسندی فرد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عبدالمحمد خورسندی فرد

دکتر عبدالمحمد خورسندی فرد دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عبدالمحمد خورسندی فرد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عبدالمحمد خورسندی فرد عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.