نوبت دهی دکتر فرنوش حمزه زاده نخجوانی  متخصص کودکان

دکتر فرنوش حمزه زاده نخجوانی

متخصص کودکان
شماره نظام پزشکی : 135107
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر فرنوش حمزه زاده نخجوانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر فرنوش حمزه زاده نخجوانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر فرنوش حمزه زاده نخجوانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر فرنوش حمزه زاده نخجوانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر فرنوش حمزه زاده نخجوانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فرنوش حمزه زاده نخجوانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر فرنوش حمزه زاده نخجوانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر فرنوش حمزه زاده نخجوانی چقدر است؟

دربارۀ دکتر فرنوش حمزه زاده نخجوانی

دکتر فرنوش حمزه زاده نخجوانی متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرنوش حمزه زاده نخجوانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 135107 هستند. آدرس مطب دکتر فرنوش حمزه زاده نخجوانی تهران است. شما میتوانید از دکتر فرنوش حمزه زاده نخجوانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فرنوش حمزه زاده نخجوانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرنوش حمزه زاده نخجوانی

دکتر فرنوش حمزه زاده نخجوانی دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرنوش حمزه زاده نخجوانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرنوش حمزه زاده نخجوانی متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.