درمانکده
زهرا صحت

زهرا صحت

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

25,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

40,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۵ مهر ساعت 10:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر زهرا صحت نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از زهرا صحت نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی زهرا صحت، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص زهرا صحت چیست؟

زهرا صحت کارشناسی ارشد مامایی هستند.

زودترین نوبت زهرا صحت چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت زهرا صحت را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از زهرا صحت مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین زهرا صحت در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از زهرا صحت رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به زهرا صحت مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت زهرا صحت چقدر است؟

هزینه ویزیت زهرا صحت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره زهرا صحت

زهرا صحت کارشناسی ارشد مامایی از پزشکان درمانکده‌اند. زهرا صحت یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی م-32282 هستند. آدرس مطب زهرا صحت تهران است. شما میتوانید از زهرا صحت خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت زهرا صحت 15 مهر است. بیماران و مراجعین زهرا صحت جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه زهرا صحت

زهرا صحت دارای مدرک کارشناسی ارشد مامایی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به زهرا صحت مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از زهرا صحت کارشناسی ارشد مامایی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر