نوبت دهی دکتر سید محمد میرمحمدصادقی  متخصص جراحی عمومی

دکتر سید محمد میرمحمدصادقی

متخصص جراحی عمومی
شماره نظام پزشکی : 128764
امکان دریافت مشاوره تصویری ، تلفنی ، متنی
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 9 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره تصویری
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر سید محمد میرمحمدصادقی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سید محمد میرمحمدصادقی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سید محمد میرمحمدصادقی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سید محمد میرمحمدصادقی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سید محمد میرمحمدصادقی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سید محمد میرمحمدصادقی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سید محمد میرمحمدصادقی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر سید محمد میرمحمدصادقی

دکتر سید محمد میرمحمدصادقی متخصص جراحی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید محمد میرمحمدصادقی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 128764 هستند. آدرس مطب دکتر سید محمد میرمحمدصادقی تهران است. شما میتوانید از دکتر سید محمد میرمحمدصادقی خدمات مشاوره تصویری ، مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سید محمد میرمحمدصادقی 9 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر سید محمد میرمحمدصادقی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید محمد میرمحمدصادقی

دکتر سید محمد میرمحمدصادقی دارای مدرک متخصص جراحی عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید محمد میرمحمدصادقی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید محمد میرمحمدصادقی متخصص جراحی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.