درمانکده
سارا سادات موسوی نسب

سارا سادات موسوی نسب

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

70,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

70,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 10:20
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر سارا سادات موسوی نسب نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از سارا سادات موسوی نسب نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی سارا سادات موسوی نسب، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص سارا سادات موسوی نسب چیست؟

سارا سادات موسوی نسب کارشناس تغذیه هستند.

زودترین نوبت سارا سادات موسوی نسب چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت سارا سادات موسوی نسب را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از سارا سادات موسوی نسب مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین سارا سادات موسوی نسب در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از سارا سادات موسوی نسب رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به سارا سادات موسوی نسب مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت سارا سادات موسوی نسب چقدر است؟

هزینه ویزیت سارا سادات موسوی نسب با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره سارا سادات موسوی نسب

سارا سادات موسوی نسب کارشناس تغذیه به شماره نظام پزشکی ت-1739 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 17 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه سارا سادات موسوی نسب

سارا سادات موسوی نسب کارشناس تغذیه است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به سارا سادات موسوی نسب مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از سارا سادات موسوی نسب کارشناس تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر