نوبت دهی دکتر سارا سادات موسوی نسب  کارشناس تغذیه

سارا سادات موسوی نسب

کارشناس تغذیه
شماره نظام پزشکی : ت-1739
امکان دریافت مشاوره صوتی ، متنی
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 13 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره صوتی

چطور می‌توانم از دکتر سارا سادات موسوی نسب نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سارا سادات موسوی نسب چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سارا سادات موسوی نسب چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سارا سادات موسوی نسب مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سارا سادات موسوی نسب رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سارا سادات موسوی نسب نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سارا سادات موسوی نسب چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ سارا سادات موسوی نسب

سارا سادات موسوی نسب کارشناس تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. سارا سادات موسوی نسب یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی ت-1739 هستند. آدرس مطب سارا سادات موسوی نسب تهران است. شما میتوانید از سارا سادات موسوی نسب خدمات مشاوره صوتی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت سارا سادات موسوی نسب 13 خرداد است. بیماران و مراجعین سارا سادات موسوی نسب جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه سارا سادات موسوی نسب

سارا سادات موسوی نسب دارای مدرک کارشناس تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به سارا سادات موسوی نسب مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از سارا سادات موسوی نسب کارشناس تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.