درمانکده
دکتر مرجان قاضی نور

دکتر مرجان قاضی نور

اصفهان
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 17:30

آدرس مطب دکتر مرجان قاضی نور

مطب اصفهان

اصفهان - خانه اصفهان - خیابان گلخانه - روبروی مسجد المحمود - ساختمان پزشکی گلها - طبقه اول

هنوز بیمارهای دکتر مرجان قاضی نور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مرجان قاضی نور نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مرجان قاضی نور، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مرجان قاضی نور چیست؟

دکتر مرجان قاضی نور متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر مرجان قاضی نور چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مرجان قاضی نور را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مرجان قاضی نور مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مرجان قاضی نور در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مرجان قاضی نور رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مرجان قاضی نور مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مرجان قاضی نور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مرجان قاضی نور با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مرجان قاضی نور

دکتر مرجان قاضی نور متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مرجان قاضی نور یکی از پزشکان اصفهان با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 92438 هستند. آدرس مطب دکتر مرجان قاضی نور اصفهان - خانه اصفهان - خیابان گلخانه - روبروی مسجد المحمود - ساختمان پزشکی گلها - طبقه اول است. شما میتوانید از دکتر مرجان قاضی نور خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مرجان قاضی نور 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر مرجان قاضی نور جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مرجان قاضی نور

دکتر مرجان قاضی نور دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مرجان قاضی نور مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مرجان قاضی نور متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر