درمانکده
زهره فاریاب

زهره فاریاب

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر زهره فاریاب به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر زهره فاریاب نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از زهره فاریاب نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی زهره فاریاب، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص زهره فاریاب چیست؟

زهره فاریاب کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت زهره فاریاب چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت زهره فاریاب را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از زهره فاریاب مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین زهره فاریاب در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از زهره فاریاب رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به زهره فاریاب مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت زهره فاریاب چقدر است؟

هزینه ویزیت زهره فاریاب با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره زهره فاریاب

زهره فاریاب کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. زهره فاریاب یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 35638 هستند. آدرس مطب زهره فاریاب تهران است. شما میتوانید از زهره فاریاب خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین زهره فاریاب جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه زهره فاریاب

زهره فاریاب دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به زهره فاریاب مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از زهره فاریاب کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر