درمانکده
دکتر آسا یوسفی

دکتر آسا یوسفی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

80,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر آسا یوسفی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر آسا یوسفی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر آسا یوسفی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر آسا یوسفی چیست؟

دکتر آسا یوسفی متخصص داخلی هستند.

زودترین نوبت دکتر آسا یوسفی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر آسا یوسفی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر آسا یوسفی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر آسا یوسفی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر آسا یوسفی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر آسا یوسفی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر آسا یوسفی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آسا یوسفی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر آسا یوسفی

دکتر آسا یوسفی متخصص داخلی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر آسا یوسفی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 70050 هستند. آدرس مطب دکتر آسا یوسفی تهران است. شما میتوانید از دکتر آسا یوسفی خدمات مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر آسا یوسفی 9 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر آسا یوسفی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر آسا یوسفی

دکتر آسا یوسفی دارای مدرک متخصص داخلی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر آسا یوسفی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر آسا یوسفی متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر